Parduodame » Garažo vartai HORMANN

Kokybė ir patikimumas

Plokštuminiai vartai Ecostar yra gaminami Hörmann gamykloje nuo 1952 metų. Hörmann inžinieriai nuosekliai atlieka tyrimus ir tobulina vartų konstrukcijas, ko pasekoje reguliariai yra įdiegiami nauji techniniai sprendimai užtikrinantys dar aukštesnę vartų kokybę ir patikimumą.

Įvairovė

Turėdami virš 50 metų plokštuminių vartų gamybos paritį Hörmann skiria daug dėmesio netik šių vartų konstrukcijai tobulinti. Yra siūlomi įvairūs vartų dizaino motyvai bei specialūs dekoraciniai elementai, kurių plačiame spektre pasirinksite labiausiai tinkamą sprendimą jūsų namo architektūrai. Prie vartų gali būti komplektuojamos to paties dizaino šoninės durys.

Plokštuminių garažo vartų motyvai skirstomi i šias grupes:

Plieniniai vartai – tai vartai su puikiai suderintais apipavidalinimo motyvais: grioveliais ir frizais, kurie pagal poreikius išdėstomi eglute arba vertikaliai.
Mediniai vartai – tai vartai, kuriu plieninės rėmų konstrukcijos dengtos natūralios medienos masyvu.
„Design“ serijos plieniniai ir mediniai vartai – su šiais vartais Jūsų namas ir garažas atrodys išskirtinai.
Medinių vartų rėmai - skirti individualiam dengimui medinėmis lentomis.

 

NAUJIENA: Hormann inžinieriai pateikė patentavimui naują išskirtinį užsklendimo mechanizmą su užšovu /automatine spyna, kuri dar geriau apsaugo nuo įsilaužimo. Vartams nusileidus, varčios kampai tvirtai fiksuojami rėmuose ir vartų pakelti nebeįmanoma. Mechanizmo konstrukcija ir veikimo principas yra panašūs kaip automobilio bagažinėse montuojami užsklendimo mechanizmai.
Vartai su šiuo nauju užrakinimu jau prekyboje.
 

Didesniam vartų saugumui galima užsisakyti papildomą sklendę užfiksuojančią vartus viršuje, kuri dar labiau apsaugo garažą nuo įsilaužimo.
Ši sklendė gali būti montuojama ir jau esamuose vartuose. Jos montavimas nesudėtingas, galima susimontuoti ir pačiam. Kaip parodė patirtis - tai labai aktualu daugiabučių namų garažų savininkams.

Šilumos izoliacija

Plokštuminiai garažo vartai standartiškai gaminami be apšiltinimo sluoksnio. Pageidaujant tiekiamos specialios poliuretaninės apšiltinimo plokštės, kurios lengvai tvirtinasi prie vartų vidinės sienelės.

Spalvos

Pasinaudodami spalvų įvairove savo garažo vartų spalvą Jūs galite priderinti prie fasado, stogo, namų durų, langų. Tada viskas dvelks nepaprasta harmonija.
Populiariausios vartų spalvos yra balta ir žemės ruda.

 

Šiuom metu galime pasiūlyti vartus už konkurencingą kaina tik 230 eur.

(Spalva ruda, aukštis 2115-2199 plotis 2500-2640 mm, komplekte : tvirtinimai, raktai spyna ir rankena. Pristatymas nuo 15 eur.

Dažyta milteliniu būdu, remas cinkuotas, garantija iki 10 m.
Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti