Mini Traktoriaus Paslauga

Mini traktorius

Mini traktoriumi su žemės freza purename žemę. Puikiai išpurena net seniai augančią pievą, technikos suslėgtą, susigulėjusį gruntą. Labai palengvina sunkų darbą (nereikia perkasti kastuvu nors ir trijų-keturių arų žemės) norint pačiam pasėti veją ar tiesiog išsilyginti ir susitvarkyti seniai nedirbamos žemės (pievos) teritoriją kuria galėtumėt vėliau be vargo šienauti su žoliapjove (suartas plotas, išrauti kelmai ir likusios duobės, kurmių pylimai, buvusios vagos, teritorijos tarp keliuko ir tvoros ir t.t.).

Jau esamam darže pavasarinis žemės purenimas prieš sodinimą ar sėją yra būtinas ir jei šio darbo nereikėtu atlikti rankiniu būdu..! Tikrai verta susikooperuoti net keliems kaimynams, kad su technika “brūkštelt” per būsimas lysves: – ir greitai, ir sveikata patausota, ir nebrangu, o kas pabandė- atsidžiaugt negali. Iškarto lysvė vieno metro pločio paruošta.

Turime galimybę po frezavimo iš karto padaryti vagas daržovių sodinimu.

Traktoriukui lėtai važiuojant, o frezos velenui greitai sukantis žemė supjaustoma ir sumalama praktiškai į miltus. Norint pasiekti optimalaus žemės lyginimo, purenimo rezultato seniai neapdirbtam plote reikia, jog nebūtu daug žalios žolės (trumpai nušienauti arba nupurkšti “rondapu”ir išgrėbti sudžiuvusią žolę) bei nuo apdirbamo žemės paviršiaus, jei yra galimybė, pašalinti kelmus (nes reiks apvažiuot), didesnius akmenis, lentas, šakas ir t.t., frezavimo procedūrą kartoti skirtingom kryptim 3-4 kartus. Darbo metu neturi lyti lietus!!!

Traktoriukas labai manevringas, nedidelis. Bendras jo ilgis 2,5 metro, žemės frezos plotis 1,3m. todėl darbus galima atlikti kaip didelėje teritorijoje taip ir gana mažoje erdvėje pavyzdžiui kolektyviniame sode tarp medžių, krūmų . Traktoriaus stumdymo peiliu galima išlyginti teritorijoje esančius nelygumus tokius kaip nedidelius kauburius, išspaustas sunkios technikos vėžes, paskleisti atvežtas žemes, truputi pakoreguoti reljefą.

Taip pat žiemą galime nuvalyti sniegą nuo JŪSŲ kelio, trinkelių tako

Traktoriukas su priekaba (keliamojo galia apie 500 kg.) miške nepakeičiamas pagalbininkas ten kur sunkiai pravažiojama didesnės technikos, jis čia puikiai tiks jug jo plotis tik 1m.

Jūsų pageidavimu galime prervežti nesunkius akmenis iki 400 kg. su spec. transportavimo deže

Maloniai bendradarbiautumėm su apželdinimo įmonėmis ir/ar specialistais. Atvažiuojame į pageidaujamą vietą: sodybą, sodą, gyvenamąjį sklypą Tai ideali pagalba dirbant darbus savo SVAJONIŲ sode.

Labai džiaugiuosi jei mano atliktas darbas pranoks JŪSŲ lūkesčius!!!

NĖRA PADĖTIES BE IŠEITIES !

Trumpai apie teikiamas paslaugas

  • Frezavimas
  • Arimas
  • Sniego valymas
  • Sklypų lyginimas planiravimas,
  • Šienavimas
  • Kultivavimas
  • Tr. dėžė.
  • Sklypų apželdinimas.

Paslaugų ir technikos nuomos kainos teirautis telefonu.

  • gallery-item
  • gallery-item
Užsisakykite